MIDPOINT center

MIDPOINT hledá programového koordinátora / programovou koordinátorku (job offer)

October 05, 2017

Mezinárodní dramaturgický program MIDPOINT se zabývá podporou scenáristů, producentů a režisérů, a to v oblasti celovečerních filmů, televizních seriálů a krátkometrážní tvorby.
Formou workshopů nabízí domácím a zahraničním filmovým a TV profesionálům konzultace při vývoji projektů a další vzdělávání na poli dramaturgie. MIDPOINT je součástí organizační struktury Akademie múzických umění v Praze.

Program MIDPOINT Feature Launch je zaměřený na vývoj prvních a druhých celovečerních a krátkometrážních hraných filmů. Pozůstává se ze dvou rezidenčních workshopů (Itálie, Srbsko), online konzultací a veřejné prezentace projektů v rámci MFF Karlovy Vary.

Pracovní náplň:
/ Spoluvytváření celkové koncepce a strategie programu Feature Launch
/ Spolupráce na tvorbě programu workshopů a zajištění lektorů workshopů
/ Komunikace s domácími i zahraničními partnery programu
/ Komunikace se zájemci o účast na workshopech, vyhledávání a oslovování potenciálních účastníků
/ Reprezentace a propagace programu v ČR i zahraničí
/ Publikační a editační práce (workshopové katalogy, propagační a výukové materiály)
/ Aktivní účast na všech workshopech programu Feature Launch (programová koordinace)

Nabízíme:
/ Dlouhodobá spolupráce (ŽL) v rozsahu celého úvazku
/ Odpovídající platové ohodnocení
/ Zajímavá práce v dobře spolupracujícím týmu
/ Možnost cestovat a potkat se s osobnostmi filmové tvorby
/ Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy

Požadujeme:
/ SŠ/VŠ vzdělání
/ Výborná komunikace a kvalitní písemný projev: český a anglický jazyk (pracovní jazyky)
/ Pokročilá práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
/ Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a konstruktivní přístup
/ Znalost českého a zahraničního filmového prostředí výhodou

Nástup:
/ Listopad/prosinec 2017 nebo po domluvě

Pro zájemce:
/ Životopisy s fotografií a motivační dopisy zasílejte do 22. října 2017 na e-mail midpointcenter@famu.cz.

MIDPOINT Feature Launch

DEADLINE FOR SUBMISSIONS:
October 26, 2017

Learn more...

MIDPOINT Shorts