MIDPOINT center

MIDPOINT hledá produkční/ho

January 13, 2020

Mezinárodní vzdělávací institut MIDPOINT rozšiřuje tým o pozici produkční/ho.

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Nabízíme:

Nástup:

Pro zájemce:

Více o MIDPOINT:

MIDPOINT působí jako mezinárodní vzdělávací institut pro vývoj filmů a seriálů. Celoročně organizuje širokou škálu programů zaměřených jak na vývoj scénáře a projektu, tak na postprodukci. Náplň programů zahrnuje celovečerní i krátkometrážní filmy a různé typy seriálů.

Hlavní misí MIDPOINTu je podpora scenáristů, režisérů a producentů pocházejících ze střední a východní Evropy. Díky silným partnerstvím s celou řadou mezinárodních koprodukčních trhů, filmových a seriálových festivalů, tréninkových programů, národních fondů a dalších audiovizuálních profesionálů představuje MIDPOINT vstupní bránu do evropského filmového a televizního průmyslu.

MIDPOINT působí pod záštitou Akademie múzických umění v Praze.

www.midpoint-center.eu/about

TV Launch

Deadline for Submissions:
January 31, 2020

Learn more...

Cold Open

Check out the selected producers!

Feature Launch

Check out the selected projects & participants!